Český výrobce doplňků a příslušenství pro lovecké zbraně

Společnost JK Nástroje s.r.o. své výrobky dodává do několika evropských i tuzemských zbrojovek. Disponujeme moderním strojním parkem a odborným technickým zázemín pro přesnou výrobu i těch nejsložitějších součástek a dílů zbraní. Naše společnost se podílela na řadě tuzemských i mezinárodních projektů a uzavřela řadu významných obchodních dohod.
Náš prodejní sortiment jsme rozšířili o širokou nabídku doplňků, které jsou tímto k dispozici zákazníkům, jak z řad profesionálů tak i fanoušků zbraní. Nabídka, kterou stále rozšiřujeme, obsahuje široký sortiment produktů, abychom byli schopni poskytnout opravdu veškeré vybavení, pro co nejlepší zážitky z lovu.

Široký sortiment

Vylepšete své zbraně o kvalitně vyrobené doplňky. Široký sortiment komponentů jako jsou montáže optiky, držáky kolimátorů a nočního vidění, adaptéry, lišty, redukce a další.

Garance kvality

Přesná výroba, špičkové opracování, garantované materiály. Všechny výrobky prochází několikanásobnými kontrolami na CNC měřicích přístrojích nejnovější generace.

Odborné poradenství

Poskytujeme kompletní technickou podporu a poradenství. Společnost zabezpečuje svým klientům bezplatný technický servis, konzultace a poradenství ohledně možných řešení.

banner-doprava.png